Hakkımızda

Ems Mekatronik İleri Test Teknolojileri ve Test Ar-Ge’si konusunda Türkiye’nin en donanımlı mühendislik ve üretim altyapısına sahip firmasıdır. Kurulduğu 1996’dan bu güne yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine test cihazları tasarlamakta ve üretmektedir.

Ems Mekatronik Ar-Ge çalışmalarını, ürün geliştirmenin yanı sıra, üretici ve denetleyici kuruluşlardan gelen özel istekler üzerine yoğunlaştırmış olup, her türlü özel test cihazının geliştirilmesi, tasarımı ve üretimini yapmaktadır.

Ems Mekatronik, birikimini ve nitelikli üretim potansiyelini yurtiçinde sanayinin bütün ölçeklerine ve denetleyici kuruluşlara sunmanın yanında dünya ülkelerine, standart ve özel üretim test cihazları tasarlanmakta ve ihraç etmektedir.

Standart üretimdeki test cihazları, denetleyici kuruluşlarda ya da üreticilerin ilgili departmanlarında kullanılmak üzere, ulusal ve uluslararası kuruluşlarca aranan kalite ve güvenlik niteliklerini karşılayacak (ASTM, BIS, BSI, CEE, DIN, EN, IEC, KEMA, TSE, TSEK, TS EN, UL, VDE) özelliklere sahip seri olarak üretilen cihazlardır.

Ems Mekatronik, savunma sanayi alt yüklenicisi olarak mekanik, mekatronik, elektronik, gömülü yazılım ve bilgisayar destekli kullanıcı kontrol yazılımları alanlarında da tasarım, ürün geliştirme, prototip ve üretim çalışmaları yapmaktadır.

Ems Mekatronik, her biri kendi konusunda uzman olan mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşan kalifiye bir kadroya sahiptir.

Ems Mekatronik, şimdiye kadar tamamen kendi özgün tasarımı olan 500’ ün üzerinde cihaz üretmiş olup, ürün yelpazesine sürekli olarak yenilerini eklemektedir.

Ems Mekatronik, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta, satmış olduğu cihazların sonuna kadar arkasında durmakta ve sürekli olarak teknik destek ve gerekli ise kullanıcı eğitimlerini vermektedir.

Çözümlerimiz

Ems Mekatronik bünyesinde barındırdığı bilgi, teknoloji ve deneyim ile 24 yıldır sektöre öncülük etmektedir. Firmamız, ulusal ve uluslararası standartlarda ürünün fikir aşamasından, somut olarak meydana getirilmesine kadar her aşamada her türlü teknik çözümü sunmaktadır.

  • Sizin adınıza fikir üretme
  • Ar-Ge
  • Müşteri talepleri doğrultusunda özel test ve diğer cihazların tasarımı ve imalatı
  • Kurulum
  • Kullanıcı eğitimi
  • Garanti ve garanti sonrası cihaz bakım/onarımı ve revizyonları